+420 774 802 824 PO - PÁ 8:00 - 18:00
|
login Přihlásit se

O nás


Motto: "SPOLEČNOU CESTOU K VAŠEMU ZDRAVÍ"


Petr Rulc, zakladatel společnosti Petr Rulc - KC


 

Firma Petr Rulc - KC byla založena v roce 1990 a specializuje se na vývoj, výrobu a distribuci doplňků stravy a kosmetických přípravků na přírodní bázi.

Naše potrava je z velké části složena z konzervantů, ochucovadel a jiných těžce nebo vůbec nestravitelných látek proto, aby vypadala krásně a lákavě a byla rychlá na přípravu. Pro nedostatek základních stavebních látek metabolismu našeho těla je tzv. „prázdná“. Jsme podvyživeni, aniž o tom víme? Jsme obézní? Je to důsledek toho, že nám chybí kalorický výdej nebo jsme plni nestravitelných součástí jinak chuťově vynikajících potravin, pokud to lze potravinou nazvat? Jíme proto, abychom tělu na jeho výzvu doplnili vitamíny a minerály anebo mu místo toho dodáme pouze jakousi „hmotu“?

Jednou z možností, která se nám nabízí, jako alternativa za chybějící důležité látky v potravinách jsou „doplňky stravy“, což naši firmu Petr Rulc – KC přivedlo k vývoji a výrobě vlastních originálních formulí, které svým složením mohou účinně napomoci doplnit chybějící prvky, vitamíny a minerály, nezbytné pro bezchybný chod našeho organismu.

V roce 2001 byl vyvinut první produkt, který zlepšuje funkci střeva – Symbi-lakt®. V dalších letech byly postupně na trh uvedeny i další doplňky stravy a kosmetické přípravky.

Všechny naše produkty mají společné to, že při správném užívání nemají žádné kontraindikace, neboť obsahují pouze to, co organismus podpoří, nikoliv však zatíží. Díky účinkům a vysoké kvalitě zvyšují imunitu, podporují zdraví i chuť do života, což napomáhá zvládat každodenní stres a preventivně působit proti rozvoji civilizačních nemocí.

Produkty jsou označeny ochrannou známkou „RULcotherapy“ a jsou rozděleny do čtyř základních produktových řad. Jsou schváleny Státním zdravotním ústavem ČR a odpovídají normám EU. V současné době jsou dostupné v lékárnách na území ČR, které jsou zásobovány společností PHOENIX lékárenský velkoobchod, a.s.. Nebo je možné objednat je prostřednictvím našeho e-shopu.